Активісти допомогли організувати турнір з міні-футболу для сиріт

В четвер, 2 квітня, відбувся чемпіонат з міні-футболу між дітьми з інтернатів. За сприяння БФ «Розвиток Громади» було виділено кошти для перевезення юних футболістів до Львова.

До ГО «Розвиток Громади» звернувся головний капелан сиріт отець Роман Прокопець. Священик надіслав до активістів лист з проханням долучитися до організації чемпіонату з міні-футболу для дітей з сиротинців. Змагання між дітьми, які відбулися 2 квітня, проводив спортивний відділ місії «Центр Опіки Сиріт» ЛА УГКЦ.

 

Учасники громадської організації відгукнулися на прохання капелана. За сприяння благодійного фонду «Розвиток Громади» було виділено кошти на перевезення дітей з смт. Журавно до Львова.
 

«Ми не вперше допомагаємо «Центру Опіки Сиріт». Завдяки благодійному фонду «Розвиток Громади» було виділено кошти на перевезення дітей до Львова. Турнір пройшов успішно і ми дуже раді, що діти змогли дістатися до місця проведення змагань і провести гарно час», - поділився учасник ГО «Розвиток Громади» Роман Дуда.


Нагадаємо, раніше за сприяння благодійного фонду «Розвиток Громади» активісти придбали футбольний м’яч для проведення чемпіонату з футболу між вісьмома громадськими об’єднаннями Львова і Тернополя, які допомагають дітям-сиротам.