У Львові стартував соціальний проект ГО “Розвиток Громади”

В суботу, 4 вересня десять людей з обмеженими фізичними можливостями відвідали грандіозний поєдинок Олександра Усика з Даніелем Брюером.

В рамках соціального напрямку “Заради життя” громадська організація створила волонтерський центр, де активісти здобувають навики роботи з людьми з особливими потребами. Навчав молодь багаторазовий чемпіон України з пауерліфтингу серед неповносправних спортсменів Павло Козак

10-раундовий бій Усик – Брюер, що пройшов на “Арені-Львів” відвідали візочники та їхні сім`ї, у супроводі шести волонтерів.
 
“Ви собі не уявляєте, які вони були щасливі. Це відкриті та життєрадісні люди, що на жаль, в міру своїх потреб закрилися в собі. Навіть такий недовгий виїзд подарував їм позитивні емоції та спілкування, якого часто не вистачає. Для мене особисто допомога таким людям є справою честі. Найкращою винагородою є можливість побачити щасливі очі людей, які були фактично покинуті державою” – поділився активіст Роман Цигилик.
 

     

ГО “Розвиток Громади” в подальшому підтримуватиме людей з особливими потребами. Вже 12 жовтня, на матч Україна – Македонія, що відбудеться на стадіоні “Арена Львів”, поїдуть близько десяти візочників з сім`ями та супроподжуючими волонтерами.
 

“За кілька днів після виїзду на бокс нам телефонували й запитували чи зберемося наступного тижня. Тому ми будемо систематично підтримувати й відстоювати права людей з обмеженими фізичними можливостями. Вони радо приймають допомогу” – розповіли активісти ГО “Розвиток Громади”.