Львів’яни вибороли призові місця на міжнародних змаганнях

З 28 квітня до 2 травня в білоруському місті Гомель пройшов Міжнародний турнір з боксу. Активісти громадської організації «Розвиток Громади» увійшли в трійку кращих спортсменів.

Дмитро Кіт  навчається на факультеті прикладної екології в одному з львівських вишів. Хлопець присвятив себе спорту та пропагує здоровий спосіб життя серед молоді. Також Дмитро має активну громадянську позицію та є одним з учасників ГО «Розвиток Громади». Нещодавно разом з іншими активістами він допомагав у підготовці концерту для поранених бійців АТО у військовому госпіталі Львова.

Активіст є майстром спорту з боксу. На змаганнях у Білорусі хлопець виборов бронзу й прагне не зупинятися на досягнутому, а підкорювати нові і нові вершини.

Громадська організація «Розвиток Громади» активно підтримує здоровий спосіб життя. Спорт є основою фізичного здоров’я. Він виховує силу духу, витривалість та робить хлопців справжніми патріотами», - поділився керівник відділу «Молодь та спорт» Володимир Фещук.


Нагадаємо, активісти «Розвитку Громади» неодноразово виборювали призові місця на всеукраїнських та міжнародних спортивних змаганнях. У вільний від тренувань час хлопці займаються громадською діяльністю: допомагають людям з обмеженими фізичними можливостями, беруть участь у соціальних акціях.