Спортсмени з «Легіону» їдуть на змагання зі Street Workout

1 квітня у м.Новоград-Волинському відбудуться змагання по Street Workout «Strong Spirit CUP 2k17». Троє Учасників СК «Легіон» випробують свої сили у цьому виді спорту.

Street workout (дослівно «вуличне тренування») — це масовий рух, заснований на заняттях фізичною культурою із застосуванням тренувального обладнання в громадських об'єктах, таких як шкільні двори, парки, спортивні майданчики в міській забудові.

За титул "Strong Spirit" будуть змагатися 15 атлетів зі свіх областей України. Учасники змагатимуться у 3-ох номінаціях: силовий фрістайл; жіночий фрістайл; підтягування на перекладині, з додатковою вагою +32 кг; віджимання на брусах,з додатковою вагою +32 кг .

У номінації «Силовий фрістайл» позмагаються двоє «легіонерів» Андрій Якимович та Орест Патицький. Ще один учасник СК Ростислав Якимович випробує свої сили у номінації "Підтягування на перекладині з додатковою вагою + 32 кг".
СК «Легіон» та ГО «Розвиток» бажають хлопцям  вибороти першість у змаганнях та показати найвищий рівень майстерності і витримки.