Спортивні перегони «Майбутні захисники»

До Дня Захисника України ГО «Розвиток Громади» провела спортивне свято для дітей.

У спортивному залі стрільбищ Навчально-спортивної бази літніх видів спорту СКА, за підтримки Львівської облдержадміністрації провели козацькі забави до Дня захисника України. Захід було організовано щоб піднести національний дух дітей, виробити у них відчуття любові та поваги до Батьківщини, окрім того, застерегти молодь від поганих звичок, привчити їх до здорового способу життя.

Спільно з досвідченими спортсменами та тренерами була розроблена спеціальна програма для дітей віком від 10 до 15 років, яка допомагає розвинути та підвищити витривалість, силу, та якості вестибулярного апарату.

У змаганнях взяли участь шість команд з львівських середніх освітніх навчальних закладів № 2, 44, 17, 7, 41, 81, з львівської класичної гімназії та діти з м. Моршина та м. Стебник Львівської області середньо-освітніх навчальних закладів № 3, 6, 1, 7. Найкращих «Майбутніх захисників» визначали у восьми естафетах та змаганні капітанів.

Щоб підготувати спортсменів до фізичного навантаження та розігріти м’язи було організовано попередню розминку. Руханку для маленьких патріотів провів майстер спорту України з дзюдо, активіст, Юрій Підківка.

Суддями у змаганнях виступили спортсмени спортивного клубу «Легіон» та учасник АТО.

У напруженій боротьбі найсильнішими виявились хлопці з команди «Джури», друге місце посіла команда «Борчики» , третіми стали спортсмени з команди  «Moves and skills». Переможці та призери були нагороджені медалями та пам'ятними подарунками.

Відчути себе справжніми козаками хлопцям дозволив спеціальний подарунок від активістів – козацький куліш, яким залюбки поласували усі присутні на святі.

«Такі забави можна організовувати кожного року, адже свято Захисника для України набуло зовсім іншого значення, ми маємо привчати молодь до активного способу життя, розвиток спорту є надзвичайно важливим для нашої громади. Завдяки таким змаганням ми зможемо виховати патріотично налаштованих та національно свідомих захисників України»,- розповів керівник проекту «Майбутні захисники» Тарас Лозинський.


Висловлюємо подяку ТВП «Жовківський цех безалкогольних напоїв»,  ПАТ «Львівський холодокомбінат» та бренду «Galicia™» за підтримку у проведенні свята та надані призи.