Активісти привітали неповносправних з Різдвяними святами

За сприянням Благодійного фонду “Розвиток Громади” людям з обмеженими фізичними можливостями влаштували справжнє свято із вертепом та подарунками.

Активісти громадської організації “Розвиток Громади” не змогли залишитися байдужими й подарували радість тим, про кого часто забувають. Разом з вертепом, вони відправилися по домівках людей з особливими потребами – вітали з Різдвом колядували. Також дарували солодкі подарунки.
 
“Люди, до яких ми приходили були безмежно раді найпростішому – безцінній увазі та настрою, який подарували завдяки вертепу. Дуже важливо, щоб у Різдвяні свята, кожен отримував позитивні емоції та відчував себе потрібним” – поділився активіст Володимир Фещук.
 

Варто зазначити, що за кошти Благодійного фонду “Розвиток Громади” було профінансовано:
- транспорт учасників заходу
- різдвяні подарунки неповносправним
- послуги артистів вертепу


 
“Ми зробили насправді добру справу і горді тим, що змогли подарувати радість цим сильним духом людям. Нам є чому в них повчитися. Також було дуже приємно, що вони запитували про наступні зустрічі, майбутні спортивні знання. Значить, ми на вірному шляху і будемо продовжувати допомагати” – додав Роман Цигилик, один з організаторів заходу.
 

Нагадаємо, нещодавно активісти організували похід людей з обмеженими фізичними можливостями до театру.