Активісти допомогли людям з особливими потребами відвідати прем'єру вистави

Учасники громадської організації знову допомогли львів'янам відвідати театр. За сприяння благодійного фонду "Розвиток Громади" була організована поїздка на прем'єру вистави "Вій, вітерець!" для фізично неповносправних людей.

У Львові мешкає більше кількох тисяч людей з обмеженими фізичними можливостями. Проте дуже мало з них мають можливість виходити з власного дому. Причиною цього є як відсутність тих, хто б міг вивезти їх на прогулянку, так і відсутність пандусів у будинках, де мешкають неповносправні. 

Активісти ГО "Розвиток Громади" розуміють важливість проблеми, з якою щодня стикаються інваліди-візочники. Учасники громадської організації намагаються приділяти максимум своєї уваги такій категорії людей. Впродовж тривалого часу представники ГО "Ровиток Громади" організували виїзд львів'ян з обмеженими фізичними можливостями на футбольний матч на "Арену Львів", на боксерський поєдинок та у театр.

У суботу, 14 березня, учасники громадської організації знову допомогли фізично неповносправним людям виїхати з власних домівок і відвідати
 Національний академічний український драматичний театр імені Марії Заньковецької. Львів'яни, переглянули виставу "Вій, вітерець!".

 

"Ці молоді хлопці вже кілька разів допомагали нам виїхати з дому та відвідати громадські заклади. Нам дуже важливо, що є небайдужі люди, які хочуть нас максимально адаптувати у суспільстві", - поділився враженнями один з відвідувачів театру Іван Кривун.


Учасники громадської організації на цьому не припиняють роботу з людьми з особливими потребами. Молоді та креативні люди, активісти, постійно реалізовують нові проекти, які сприяють покращенню добробуту інвалідів. Не так давно завдяки благодійному фонду "Розвиток Громади" у Львові стартувала соціальна ініціатива "Твій майстер на годину". Ідея проекту полягає у безкоштовній допомозі людям з обмеженими фізичними можливостями - здійсненні дрібного ремонту, полагодженні сантехніки, техніки та електрики.