Львівські школярі та їхні батьки мають змогу безкоштовно займатися в тренажерному залі

ГО “Розвиток Громади” долучилася до відкриття тренажерного залу в спеціалізованій середній школі №66 на вул. Науковй у Львові. Активісти допомогти укомплектувтаи зал та підтримують його функціонування

В добре обладнаному тренажерному залі не тільки учні, але й їхні батьки можуть безкоштовно займатися. Тренування проходять три рази на тиждень. Програму тренувань кожному відвідувачу індивідуально розробляє професійний тренер.
 
“Ми хотіли витягнути дітей з вулиці, щоб вони не сиділи біля своїх гаджетів, а намагалися вести здоровий спосіб життя. Разом зі школярами безкоштовно можуть займатися у тренажерному залі їхні батьки, це неодмінно зміцнить сімейні стосунки та зробить їх ближчими ” – розповів активіст Володимир Фещук.
 

Варто зазначити, що саме цей тренажерний зал став кузнею справжніх українських чемпіонів. В ньому тренувалися й продовжують тренуватися видатні спортсмени. Одним з них є Павло Козак – чемпіон України з жиму лежачи, майстер міжнародного класу, абсолютний чемпіон Євразії та світу.