Вболівальники та футболісти прийшли на матч «Карпати – Шахтар» у вишиванках

Футболісти ФК «Карпати» вийшли на поле у футболках з вишивкою. Тим часом на трибунах сиділи їхні вболівальники – також у вишиванках. Раніше із закликом прийти на футбол у вишиванці виступила ГО «Розвиток Громади».  

ФК «Карпати» відгукнулись на заклик громадськості. Футболісти відзняли ролик-звернення до усіх футбольних фанів із проханням одягнути вишиванки на матч, який відбувся 8 травня.

Перед початком матчу «Карпати – Шахтар» зелено-білі  вийшли на рукостискання у футболках з вишивкою. Вболівальники підтримали ініціативу громадськості та одягли патріотичне вбрання на поєдинок.   Футбол у вишиванках був одним із етапів Фестивалю вишиванки. 

Висловлюємо щиру вдячність партнерам Фестивалю вишиванки: Девелоперській компанії "Sigma Estate", БК "Трембіта", Майстерні "Треті півні", ресторану "Гуцульська гражда", ресторану "Мафія", фірмі "Екофлора", магазину-салону "Мамина світлиця", рекламній групі "Ефект", мережі кінотеатрів "Планета кіно", компанії "Трускавецька", ГО "Всесвітній день вишиванки",  ВПВ "Патріот", ГО «Львівська обласна спілка соціального захисту бійців АТО та сімей загиблих», СК "Легіон", БФ "Розвиток Громади" та усім небайдужим меценатам. 

Нагадаємо, в рамках Фестивалю вишиванки, який стартував у Львові 18 квітня відбудеться чимало заходів пов’язаних з українською етнічною символікою. 

10 травня – 13 травня
-    уроки краєзнавства у школах області уроки краєзнавства у школах та демонстрація трейлеру фільму про вишиванку «Спадок нації» 

17 травня 
-    прем’єра фільму про вишиванку «Спадок нації» у Кінг Кросс Леополіс о 20:00 год.

19 травня   - пл. Ринок, з 14:00 до 19:00 год.
-     флешмоб, під час якого люди (понад 200 осіб) складуть собою гігантську вишивку, тримаючи у руках таблички із зображенням елементу вишивки; зображення вишивки зафіксуємо з висоти польоту дрона  
-    показові козацькі виступи (бойовий гопак, рукопаш гопак та ін.) 
-    гаївки за участі співочих та танцювальних колективів, доєднатися до гаївок зможе кожен охочий  
-    Масштабне свято "Вишивана Україна" від бійців АТО та смачний куліш для львів'ян  
-    тематична благодійна вечірка та дефіле моделей у вишиванках у клубі "Пікассо" (вул. Зелена, 88) о 19:00 год.

28 квітня – 19 травня 
-    експозиція на пл. Ринок таблиць із описом та зображенням вишивки різних регіонів України 

Громадські активісти закликають усіх українців 19 травня одягти вишиванки на роботу, до університету, до школи й садочок. Також підприємців просять прикрасити вітрини своїх магазинів вишивкою.