Спортсмени СК «Легіон» своїми показовими виступами відкрили боксерський турнір України

Спільно зі спортивним клубом «Легіон» громадська організація «Розвиток Громади» взяла участь в організації Всеукраїнського турніру з боксу серед молоді та юніорів на призи Андрія Котельника.

У Львові вкотре відбувся турнір з боксу на призи видатного українського боксера Андрія Котельника. Під час урочистого відкриття спортсмени СК «Легіон» провели показові виступи для глядачів. У виступах взяли участь дзюдоїсти, кік-боксери, міксфайтери, майстриня з жіночої самооборони та маленькі вихованці спортклубу.

 
  • Надзвичайно важливо організовувати такі турніри. Оскільки вони допомагають розвиватися молодим спортсменам. Вони забирають дітей з вулиці і розвивається здорова нація, - розповів голова спортивного клубу «Легіон» Володимир Фещук.
  • Громадська організація «Розвиток Громади» та спортивний клуб «Легіон» такими заходами намагаються привернути увагу громадськості до проблем спорту. Ми пропагуємо здоровий спосіб життя серед молоді, намагаємося виховувати сильну духом націю, - поділився представник співорганізатора Роман Цигилик.
ГО «Розвиток Громади» регулярно бере участь в організації подібних спортивних заходів, а також рекреаційних ігор для неповносправних та кілька інших благодійних проектів.