У Львові пройшов “Кубок Галичини з єдиноборств”

ГО “Розвиток Громади” підтримала ініціативу Афганської сотні у проведенні головних регіональних змагань з кікбоксингу, карате та змішаних єдиноборств (mix fight).

“Кубок Галичини з єдиноборств” проходив в СК ЛНУ ім. І.Франка (вул. Черемшини, 31). Участь брали як наймолодші діти, здебільшого каратисти від 8 років, так і досвітчені спортсмени.
 
Такі змагання допомагають вийти із-за комп`ютерного столу і почати вести здоровий спосіб життя. Спорт дуже важливий для мене, він є частиного повсякденного життя, а “Кубок Галичини” дає змогу повірити в себе та йти до своєї мети – розповів Угляк Маркіян, бронзовий призер України по кікбоксингу, активіст ГО “Розвиток Громади”.
 

    

Фінал змагань проходив на рингу НК “Coyote Club”. Організатори вручили подяки активістам ГО “Розвиток Громади” за допомогу в підготовці змагань.

   
 
ГО “Розвиток Громади” завжди підтримувала та буде підтримувати подібні заходи, адже головною метою організації є формування здорового та сильного духом громадського суспільства. В наш час, як ви розумієте, це надзвичайно важливо – пояснює активіст Володимир Фещук.