У Львові відбувся ІІ відкритий чемпіонат СК «Легіон» з дзюдо

У суботу, 20 жовтня,  спортивний клуб «Легіон», за сприяння громадської організації та благодійного фонду «Розвиток Громади», вдруге провів чемпіонат з дзюдо для дітей та дорослихУчасть у змаганнях взяли 80 спортсменів із різних спортклубів Львівщини. На чемпіонаті дзюдоїсти змагались за 17 комплектів нагород: 12 серед юнаків, 1 серед дівчат та 4 серед дорослих. Вихованці СК «Легіон» тріумфували та здобули золоті медалі у 7 категоріях: Олена Кавалер (32 кг), Юрій Кавалер (27 кг), Марат Клапатюк (60 кг), Марко (42 кг), Денис Скоропадський (32 кг), серед дорослих Стех Валентин (90 кг), Роман Мазан (90+ кг). Вітаємо спортсменів та бажаємо майбутніх перемог! А нагороджувала усіх призерів дворазова чемпіонка Європи серед молоді, майстер спорту міжнародного класу з боротьби дзюдо Василина Кириченко.
 

На ІІ відкритому чемпіонаті СК «Легіон» з дзюдо були присутні: Тетяна Гаврилова – заслужений тренер України та п’ятиразова чемпіонка Радянського Союзу з дзюдо, Ігор Засядкович – заслужений майстер спорту, призер Паралімпійських ігор з боротьби з дзюдо, Ксенія Пантєлєєва - заслужений майстер спорту з фехтування, бронзовий призер Чемпіонату світу, учасник Олімпійських ігор.

СК «Легіон» висловлює щиру подяку суддям: Надопті Андрію Сергійовичу, заслуженому тренеру України з дзюдо та Гавриловій Тетяні Сергіївні, заслуженому тренеру України та п’ятиразовій чемпіонці Радянського Союзу з дзюдо. Також ГО «Розвиток Громади» й однойменному благодійному фонду за допомогу в організації та проведенні чемпіонату. А ще Володимиру Ліпатову, заслуженому майстру спорту з самбо, дзюдо та курашу.