У Львові відкрився професійний спортивний клуб [ФОТО]

За сприяння благодійного фонду «Розвиток Громади» у нашому місті розпочав свою роботу спортивний клуб «Легіон «Львів».

30 березня у приміщенні СКА (Клепарівська, 39А) відбулося урочисте відкриття клубу. Сучасний професійний спортзал, де проходитимуть заняття для дітей та дорослих, був облаштований за підтримки благодійного фонду «Розвиток Громади».

Під час відкриття клубу священик Іван Гарат освятив зал, потім присутні разом заспівали гімн України. Видатні спортсмени всеукраїнського рівня під час урочистого відкриття клубу продемонстрували присутнім свої вміння з гімнастики, дзюдо, самбо, греко-римської, змішаної та вільної боротьби.

«У нашому місті з’явилося нове місце, де всі охочі зможуть займатись боротьбою. Метою нашої громадської організації є заохочення дітей та молоді  до здорового способу життя. Адже спорт, як ніщо інше, загартовує характер, а характер формує особистість”, – поділився активіст ГО «Розвиток Громади» Роман Цигилик.


Спортивний клуб «Легіон «Львів» проводить набір на секцію боротьби з акробатичним нахилом та ігровими елементами. Запрошуємо дорослих та дітей (хлопців і дівчаток) віком від 6 років для індивідуальних та групових занять. Тренування проводитимуть видатні спортсмени, серед який заслужений тренер України вищої категорії Олександр Міхєєв.