Активісти ГО «Розвиток громади» стали призерами міжнародного турніру з боксу

З 12 по 14 червня у польському місті Жешув проводився VIII Міжнародний турнір з боксу імені Станіслава Кіліана . До складу української делегації, представленої на цих змаганнях, входили активісти «Розвитку Громади». Додому хлопці повернулися з перемогою.

Понад 50 учасників міжнародних змагань в Жешуві продемонстрували надзвичайно високий рівень. Боксери представляли 13 клубів з різних країн. Для українських спортсменів цей турнір став чудовою нагодою показати свої вміння та здобути призові місця. Перше місце виборов досвідчений боксер Дмитро Кіт, срібло здобув Владлен Харламов, третє місце - Любомир Озгович.

"Ми гордимося успіхами наших спортсменів, які гідно представляють нашу країну на міжнародному рівні. Такими здобутками вони підсилюють патріотичний дух українців та дають гарний приклад підростаючому поколінню", – поділився враженнями керівник напрямку «Молоді та спорту» в ГО «Розвиток Громади» Володимир Фещук.


Нагадаємо, що активісти громадської організації регулярно беруть участь у турнірах всеукраїнського та міжнародного рівнів, а у вільний від тренувань час - активно займаються громадською діяльністю.