Активісти допомогли людям з особливими потребами відвідати футбольний матч

На вихідних люди з особливими фізичними потребами відвідали футбольний матч Шахтар-Львів.

ГО «Розвиток Громади» продовжує опікуватись фізично неповносправними мешканцями Львова.  У неділю наше місто «дихало» футболом – усі дороги вели до «Арени Львів».

 

26 квітня наші активісти організували поїздку на стадіон для інвалідів-візочників: люди не лише переглянули цікавий футбол, але й ще раз відчули турботу та підтримку учасників ГО «Розвиток Громади».  Транспорт був наданий за підтримки наших партнерів з «Джерела». Усі залишилися задоволеними.
 

«Ми, як активісти, вирішили вивезти людей з обмеженими можливостями з вулиці Хуторівка, де є міжрегіональний центр реабілітації. За допомогою автобуса від «Джерела» ми їх завезли на стадіон та подивилися разом із ними футбольний матч. Усі залишилися задоволені, навіть вирішили написати подяку на ім’я нашої організації», - розповів учасник ГО "Розвиток Громади" Андрій Федуняк. 

У заключному матчі 21-го чемпіонату України з футболу серед клубів Прем’єр-ліги донецький «Шахтар» не зумів обіграти київське «Динамо». Гра закінчилась нічиєю.
 

«Дякуємо турботливим активістам за можливість відвідати цей чудовий матч на «Арені Львів».  Це дійсно приємно – відчути себе справжнім уболівальником!», - поділився враженнями один із відвідувачів футбольного матчу.


ГО «Розвиток Громади» і надалі руйнуватиме умовну «стіну» між інвалідами та звичайними мешканцями нашого міста.