За підтримки ГО «Розвиток Громади» у Львові відбулися дитячі спортивні змагання

Спортивний розвиток підростаючого покоління на сьогодні є одним із ключових завдань у вихованні дітей. Адже як всі добре знають: у здоровому тілі - здоровий дух! Та, на жаль, впродовж останніх кількох десятків років у нашій країні фізичне виховання дітей відійшло на «дальній план»: недофінансування спортивних шкіл, закриття безкоштовних спортивних секцій, відсутність сучасного інвентарю – все це призвело до того, що для багатьох молодих людей спорт став чимось далеким і невідомим.  Як і багато інших питань у нашій країні, проблему фізичного виховання бере на себе громадськість. ГО «Розвиток Громади» приділяє значну увагу розвитку молоді та спорту, одним із останніх заходів в цьому напрямку були дитячі спортивні змагання.

Юні вихованці спортивного клубу «Легіон», створеного при ГО «Розвиток Громади», та спортивного клубу «Спартак», що працює при Спеціалізованій дитячо-юнацькій школі олімпійського резерву, взяли участь у спортивних змагання, присвячених Дню захисту дітей. Зустрічі команд проводилася у двох вікових категоріях, змагалися малюки 5-7 років та дещо старші діти 7-10 років. Кожен із учасників команд викладався як найкраще задля гарного результат. Маленькі спортсмени не боялись ні падінь, ні ударів, а бачили перед собою лише одну ціль – перемогти! Не передати словами емоції дітей, тренерів і батьків, які вирували того дня в залі.

"Сьогодні надзвичайно важливо залучати молоде покоління до спорту  та здорового способу життя. Такі спортивні зустрічі між дітьми, які переростають у справжнє свято, заохочують їх відвідувати різні секції, брати участь у змаганнях і відповідно розвиватися фізично і морально. Подібними заходами ми хочемо виховати здорове спортивне покоління  і, звичайно ж, майбутніх олімпійських призерів!", – розповідає координатор напряму «Молоді і спорту» в ГО «Розвиток Громади» Роман Цигилик.Під час нагородження кожен із учасників змагань отримав  грамоту, а ті, хто найкраще себе проявили під час естафети та показали запеклий дух боротьби, були нагороджені пам’ятними призами. Кубок переможців змагань виборов у молодшій віковій категорії СК «Легіон», у старшій – СК «Спартак». На завершення свята діти з грамотами, кубками, медалями та і іншими презентами пригощались солодощами та ділились враженнями. Варто відзначити, що захід був проведений за підтримки благодійного фонду «Розвиток Громади». Допомогли з подарунками партнери, а саме компанія «Сандора» виділила для дітей напитки, а блокноти, ручки та поліетиленові пакети, які дарували дітям, надав ПАТ «Ідея Банк».

«Ми чудово розуміємо, що найкращий депозит – це наші діти! Тому ми з радістю долучаємося до проведення заходів, які допомагають ростити здорових і спортивних українців», - зазначила під час нагородження представник ПАТ "Ідея Банк"  Анна-Марія Романчук.

Як повідомляють організатори змагань, турнір, присвячений Дню захисту дітей, планують зробити традиційним і проводити кожного року.