У Львові відбувся перший відкритий чемпіонат СК «Легіон» з дзюдо

У суботу, 25 листопада,  спортивний клуб «Легіон», за сприяння громадської організації та благодійного фонду «Розвиток Громади», провів чемпіонат з дзюдо для дітей віком від 6 до 13 років. Загалом участь у змаганнях взяли близько 80 спортсменів із різних спортклубів Львівщини. 
                                       

Юні спортсмени змагалися у 16-ти вагових категоріях: 13 – для хлопців та 3 – для дівчат, у таких вікових групах: 2004-2006; 2008-2009; 2010-2011 рр. народження.Участь у змаганнях взяли представники клубів: «Легіон», «Локомотив», «Гарт», «Богатир», СК школи №84, «Динамо» та «Олімпія».                       
 
Змагання розпочали показовим виступом з дзюдо. Майстер-клас для юних спортсменів провів Ігор Засядкович.
 
На першому відкритому чемпіонаті СК «Легіон» з боротьби дзюдо були присутні: Тетяна Гаврилова – заслужений тренер України та п’ятиразова чемпіонка Радянського Союзу з дзюдо, Араз Туваков – заслужений тренер України з дзюдо, Ігор Засядкович – заслужений майстер спорту, призер паралімпійських ігор з боротьби з дзюдо, Юля Галінська – заслужений майстер спорту та дворазова призерка паралімпійських ігор з дзюдо, Андрій Надопта – заслужений тренер України з дзюдо, а також Руслан Сеник – керівник бази літніх видів спорту.
Головний суддя змагань – Олександр Бавшин, заслужений тренер та діяч України з дзюдо.

    
    
 
СК «Легіон» висловлює щиру подяку Андрію Жуку, Руслану Сенику та ГО «Розвиток Громади» й однойменному благодійному фонду за допомогу у проведенні чемпіонату. А також  організатору змагань Володимиру Ліпатову.