Придбаний активістами м’яч передадуть дітям-сиротам

Для проведення чемпіонату з футболу між вісьмома громадськими об’єднаннями Львова і Тернополя, які допомагають дітям-сиротам, активісти ГО “Розвиток Громади” придбали футбольний м’яч.

У суботу, 28 лютого, у спортивному залі концерну “Електрон” відбувся чемпіонат з футболу між активістами й семінаристами, які займаються допомогою сиротам. Метою змагань було познайомити й об’єднати учасників громадських організацій Львова і Тернополя.
 

“Усі присутні сьогодні активісти допомагають дітям-сиротам. Ми організовуємо літні табори, збираємо подарунки від небайдужих на святого Миколая, Великдень. І нам дуже приємно, що для проведення цього турніру знайшлися меценати, завдяки коштам яких ми змогли провести цю гру”, – поділилася одна з активісток.Для проведення матчу було залучено меценатів. Зокрема за сприяння благодійного фонду “Розвиток Громади” було придбано футбольний м’яч. Частина залучених коштів пішла на оплату приміщення, закупівлю форми і води для гравців.

“Придбані перед турніром речі планується передати сиротам, зокрема всі футбольні м’ячі. Адже протягом навчального року серед дітей проводяться змагання з футболу. Фінальна гра серед сиріт відбудеться у травні 2015 року”, – розповів отець Роман Прокопець.