У Львові пройде турнір зі змішаних єдиноборств

24 травня відбудеться турнір зі змішаних єдиноборств, який влаштовує організація "Real Fight Promotion" спільно з громадською організацією "Розвиток Громади".

У Львові пройде турнір зі змішаних єдиноборств West Fight 12. Участь у змаганнях візьмуть борці з 8 міст України (Львова, Тячіва, Ходорова, Рівного, Дубного, Києва, Сум і Коломиї) та зі Словаччини. Всього планується проведення 18 поєдинків у різних вагових категоріях (від 57 до 84 кг).

Борці вже не вперше беруть участь у таких заходах. Половина учасників - професійні спортсмени, які вже не один рік виступають у подібних турнірах. Також змагатимуться й початківці, які роблять перші кроки у змішаних єдиноборствах.Варто зазначити, що почесними гостями заходу будуть боєць UFC - Марія Мороз (Дніпропетровськ, Україна), яка приїде до Львова на тренувальний збір до організації "Real Fight Promotion" та відомий польський боксер - Давид «Циган» Костецький.

Подивитися турнір також приїде наш особливий гість президент польського клубу Сobra RFP – Роман Спіндор.
У рамках заходу буде проведений фінал конкурсу краси серед львів'янок "Ring Girls", відбірковий тур якого пройде 22 травня. 
 

"Це вже не перший наш турнір. Протягом 8 років ми провели понад 30 турнірів різного рівня і у різних містах України. Ми заручилися підтримкою благодійного фонду "Розвиток Громади" і активістів одноіменної громадської організації, які допомагають нам вирішувати організаційні питання", - поділився співорганізатор заходу Віталій Вовк.


Керівник серії турнірів "West Fight", також зазначив, що планується проведення подібних турнірів і надалі, зокрема у місті Суми 29 травня пройде "West Fight 13". Адже недарма девіз Віталія Вовка: "Сильна молодь - міцна країна".