Ошибка! Вы указали в качестве родительского документа текущий документ.
Осередок «Розвитку Громади» відкрився на Яворівщині | Громадська Організація — Розвиток Громади

Осередок «Розвитку Громади» відкрився на Яворівщині

У День незалежності України відбулося відкриття осередку громадської організації в Новояворівську.

Підтримати однодумців приїхали львівські активісти . Вони разом перерізали стрічку, урочисто відкривши громадську приймальню в Новояворівську.

«Ми будемо активно діяти у всіх напрямках, в яких зараз працює громадська організація «Розвиток Громади» - допомагати неповносправним особам, підтримувати бійців АТО та їхні сім’ї, брати активну участь в громадському житті району, розвивати культуру та спорт», - розповів голова осередку Віталій Паславський.

На відкритті громадської приймальні в Новояворівську були присутні міський голова Василь Муравель, заступник голови Яворівської РДА Уляна Ганусяк та інші представники місцевого самоврядування.

Громадські активісти взяли участь у проведенні одного з найважливіших святкувань й гідно представили «Розвиток Громади» серед мешканців району. Талановиті представниці громадської організації малювали мешканцям на тілі патріотичний боді-арт, чим ще раз підкреслили важливість популяризації української символіки та національних кольорів.Під час урочистого концерту до Дня незалежності представники громадської організації «Розвиток Громади» вручили юній талановитій співачці з району Вікторії Гавловській сертифікат на запис пісні та зйомку кліпу від студії Наталки Карпи.

«Ми прагнемо допомогти молоді розвивати свої таланти, популяризувати й розвивати українську культуру та мистецтво,  а також консультувати владу щодо розвитку районів для забезпечення фізичного, духовного та інтелектуального становлення молодого покоління», - зазначив керівник відділу «Взаємодія з владою» ГО «Розвиток Громади» Юрій Татомир.

Ввечері активісти створили патріотичний настрій, виклавши  герб України  зі свічок. Також напередодні за підтримки громадської організації «Розвиток Громади» відбувся патріотичний флеш-моб з жовто-блакитними кульками. Діти танцювали під українську музику й це підкреслювало  любов до Батьківщини.