Ошибка! Вы указали в качестве родительского документа текущий документ.
Свято для дітей від «Розвитку Громади» в останній день літа | Громадська Організація — Розвиток Громади

Свято для дітей від «Розвитку Громади» в останній день літа

Активісти Яворівського осередку організації влаштували справжнє свято для школярів наприкінці канікул.

Остання неділя літа для новояворівських школярів неодмінно запам’ятається позитивними емоціями та святковим настроєм. О 15:30 год. біля літньої сцени Палацу культури «Кристал» діти розпочали розфарбовувати велику карту України. На ній маленькі новояворівчани могли зобразити своє бачення майбутнього нашої країни й залишити відбиток своїх долонь на карті.

О 17:00 год. у кіноцентрі розпочався безкоштовний перегляд популярного мультфільму «Книга життя». Діти мали змогу переглянути повчальну історію з життя мексиканського героя. Цей мультфільм увійшов в десятку найпопулярніших мультфільмів 2014 року й зібрав у прокаті понад 97 млн. дол..

«Книга життя» - це романтична історія кохання про те, як хоробрий Маноло завойовував серце прекрасної Марії. Мені дуже сподобався мультфільм, на жаль, ми не мали змоги поїхати з сім’єю до Львова , коли його транслювали в кінотеатрі. Зате завдяки «Розвитку Громади» я мала змогу побачити цей мультфільм у рідному місті», - поділилася школярка Христина.


Повчальний мультфільм на великому екрані мали змогу переглянути близько 400 дітей різного віку. Впродовж всього свята активісти здійснювали збір коштів до БФ «Розвиток Громади» на придбання канцтоварів для дітей із малозабезпечених сімей, що проживають у Новояворівську. Скоро діти із потребуючих сімей отримають нове шкільне приладдя.

Нагадаємо, 24 серпня у Новояворівську відбулося урочисте відкриття осередку громадської організації «Розвиток Громади».