Ошибка! Вы указали в качестве родительского документа текущий документ.
Правоохоронці висловили подяку членам громадського формування «Розвиток Громади» | Громадська Організація — Розвиток Громади

Правоохоронці висловили подяку членам громадського формування «Розвиток Громади»

За допомогу в забезпеченні громадського порядку та безпеки на об’єктах залізничної інфраструктури члени  громадського формування «Розвиток Громади» отримали подяку від керівництва та колективу лінійного відділу Львів Управління МВС України на Львівській залізниці.

З 6 по 12 червня члени громадського формування «Розвиток Громади» спільно з працівниками міліції проводили службові дії у забезпеченні правопорядку на станції Львів. За цей час  правоохоронцям разом з громадськими  активістами вдалося виявити іноземних громадян,  в яких порушені терміни перебування на території України, зокрема, йдеться про мігрантів із В’єтнаму та Узбекистану.Також затримали підозрілу особу, в якої при обшуку виявили наркотичні речовини. За таку підтримку і допомогу під час патрулювання правоохоронні органи висловили подяку членам громадського формування у вигляді листа.


Нагадаємо, що члени ГФ «Розвиток Громади» проводять активну роботу у забезпеченні громадського порядку спільно з нарядами патрульної служби міліції. Дбають активісти про безпеку громадян не лише на вокзалі, але й в центральній частині міста. У компетенції учасників ГФ: виїзд з патрульними на місце скоєння правопорушення, а також затримання злочинців і доставлення їх у райвідділ. Під час патрулювання вулицями міста громадські активісти звертають увагу на поведінку неповнолітніх, які п’ють слабоалкогольні напої чи палять цигарки в громадських місцях. З юними правопорушниками проводять роз’яснювальні роботи.