Ошибка! Вы указали в качестве родительского документа текущий документ.
Площу Ринок сколихнув «Танець єдності» | Громадська Організація — Розвиток Громади

Площу Ринок сколихнув «Танець єдності»

В неділю, 29 березня, перед входом у головну будівлю міста відбувся грандіозний флеш-моб за участі більш ніж ста дітей.

Дітей із Заходу та Сходу України об’єднав танець. Громадська організація «Розвиток Громади» організувала  курс хореографії для львів’ян та переселенців. Протягом кількох тижнів школярі опановували мистецтво сучасного танцю разом з активісткою Юлією Дяків, яка була однією з найкращих хореографів та вийшла у фінал всеукраїнського телешоу «Танцюють всі» .

«В нашому місті зараз багато дітей, які приїхали зі Сходу не зі своєї волі, ми повинні їх соціалізувати, здружити з нашими дітьми. Тому нині танцювали діти і зі Заходу, і зі Сходу, але ми всі українці, немає значення хто звідки. Все вийшло добре, діти задоволені, позитивні, мене також переповнюють емоції», – зазначила керівник проекту одному з львівських телеканалів.


П’ять тижнів репетицій не минули даремно. Підсумком  занять став грандіозний флеш-моб «Танець єдності». Діти показали чудовий результат  - ритмічний і злагоджений танець.

«Мені дуже сподобалося, буду й надалі займатися танцями. Під час  репетицій було багато веселих моментів. Ми дуже подружилися!» , - поділилася школярка Наталя.

Разом з учасниками флеш-мобу танцювали й звичайні перехожі, що прогулювались центром Львова. «Танець єдності» подарував море позитивних емоцій, навіть дощова погода цьому не завадила.