ГО «Розвиток Громади» продовжує дарувати на день народження дітям загиблих воїнів презенти

Минулого тижня, у межах проекту «Подарунок дитині героя», троє маленьких іменинників, батьки яких захищали нашу Батьківщину, отримали подарунки у свій день народження.

21листопада Юлі Курочці виповнилось 12 років. Вже 3 роки дівчинка відзначає цей день без свого батька. Адже у 2014 році Андрій Курочка, тато іменинниці, загинув під час російсько-українській війні.

А ось маленький Юрій Михайлов свої роковини відзначав 22 листопада, хлопчикові виповнилось 10 років. Батько юнака, Сергій Михайлов, загинув у Луганську, захищаючи наш мир і спокій у 2015 році.

Наступного дня, 23 листопада, день народження у Єгора Кулінічева. Мама хлопця, Олена Кулінічева, була волонтером та всіляко підтримувала українських воїнів на передовій. Життя жінки, нажаль, трагічно обірвалось цьогоріч.

Активісти ГО «Розвиток Громади» постійно дбають та всебічно допомагають сім’ям загиблих АТОвців – новітніх Героїв. Відтак у межах нашого проекту «Подарунок дитині Героя» ми вітаємо таких дітей з днем народження цінними подарунками. Цього разу активісти презентували  кожній дитині розвиваючу настільну гру, а також цікаві дитячі книжки.

«Ми запровадили проект «Подарунок дитині героя» майже від самого початку бойових дій на сході. У наших героїв, воїнів АТО, тут залишились сім’ї, тож саме про них нам треба дбати. Ми даруємо подарунки цим дітям в знак подяки, а також намагаємось показати малечі, що про них піклуються і не забувають», каже Андрій Федуняк, керівник соціального відділу ГО «Розвиток Громади»