Перші досягнення вихованців шахового гуртка у Сиротинці на Таджицькій

Близько місяця у Львівському дитячому будинку №1 професійний гросмейстер Лев Цибуляк навчає вихованців закладу інтелектуальній грі. За цей час юні шахісти успішно пройшли перший період опановування гри, користуючись термінологією шахів, стадію «Дебют».
 


Надалі десять юних шахістів із Сиротинця, що виявили бажання навчатись грі, двічі на тиждень по годині вивчатимуть стадії – «Мітельшпіль» та «Ендшпіль».

Діти дуже жваво та емоційно сприймають усі мої настанови та з великим ентузіазмом відвідують заняття. Основна мета: привити у малечі любов до гри та навчити концентруватись на процесі навчання, - ділиться враженнями Лев Цибуляк


Нагадаємо, 2 листопада, ГО «Розвиток Громади» спільно з «Glory Cafe» урочисто відкрили кімнату для навчання шахів у Львівському дитячому будинку №1. А за для цього у приміщенні замінено вікна на пластикові, а також, завдяки партнерам, встановлено нові жалюзі, ігрові столи та різноманітне шахове приладдя. А ще кімнату максимально утеплено, аби дітлахам було комфортно навчатись шахам та розвиватись.

ГО «Розвиток Громади» щиро дякує усіх, хто долучився та допоміг відкрити шаховий гурток: кафе «Glory Cafe», компаніям «ВікнаГрад», «Грифон» та ГО «Львівська шахова академія».