Активісти «Розвитку Громади» організували людям з інвалідністю відпочинок на природі

У п’ятницю, 26 червня, члени громадської організації разом з людьми з особливими потребами відправились на риболовлю. Сприятлива погода, красива природа та хороший улов подарували безліч позитивних емоцій.

Відпочинкова програма розпочалася з самого ранку. На риболовлю в Судову Вишню 8 осіб з обмеженими можливостями під супроводом членів ГО «Розвиток Громади» вирушили о 7 годині. Прибувши на місце призначення як жінки, так і чоловіки, почали активно  готуватися до вилову риби. Перша здобич з озера з’явилася буквально за декілька хвилин. Ті, кому більше до вподоби відпочинок біля озера з вудкою, продовжували рибалити. Інші ж, почали готуватись до пікніка.  Чоловіки рубали дрова та розпалювали вогнище, жінки накривали на стіл. Основними стравами цього  дня були юшка та запечена риба.


Про яскравий сонячний день, проведений на природі,  діляться враженнями люди з обмеженими можливостями:

«Після затяжних дощів нарешті виглянуло сонечко і згадалась пісня «Пікардійської терції» про старенький трамвай, який нарешті може завезти, де нема людей, машин, бруківки, асфальту, де чути спів пташок, де листя шумить на вітрі, пахне ряскою і жабки кумкають. Дуже добре, що є люди, які хочуть, можуть і роблять такі гарні заходи, які допомагають людині на візку вибратися з міста», - поділилася Оксана.

«Гарно провели час,  відпочиваючи з друзями на природі. Спробувати себе в ролі рибалки – це був для мене новий цікавий досвід. Я, як людина з інвалідністю, не маю можливості самостійно організувати собі такий виїзд, тож було б добре, якби активісти громадської організації й надалі організовували такі поїздки», - розповідає Наталя.


Того дня людей з обмеженими можливостями супроводжували п’ятеро членів громадської організації, серед яких Андрій Федуняк, Роман Цигилик, Ярослав Падура, Роксолана Токарська та Юлія Глова. Також зголосилися допомагати у проведенні відпочинкового дня двоє молодих волонтерів Андрій і Денис.  Організатори та учасники вищезгаданого заходу висловлюють подяку господарю озер в місті Судова Вишня Степану Олександровичу за надану можливість так гарно провести час.