Вихованці 104-ої школи подивилися «Маленького принца»

Сьогодні шестеро учнів Львівської спеціалізованої школи-інтернату №104 дивилися мультфільм «Маленький принц» у «Кінопалаці»

Мультфільм за мотивами всесвітньовідомої однойменної книжки А. Екзюпері отримав нове бачення. У ньому йдеться про дівчинку, яка зовсім немає часу для літніх веселощів і відпочинку, адже це не передбачено у детальному плані її мами, яка прагне для своєї дитини найкращого майбутнього. Проте, свої корективи в розпорядок вніс новий сусід – Авіатор, який розповідав їй історії про подорожі Маленького Принца.
Багато позитивних емоцій і приємних вражень отримали діти від перегляду. 3D формат, великий екран, об’ємний звук, яскрава картинка – все таке нове та цікаве. Малі глядачі охоче ділились враженнями з активістом ГО «Розвиток Громади», куратором проекту.
  • Я давно хотіла побувати у кіно, навіть написала про це в листі до Миколая. І ось, моє бажання збулось навіть раніше, ніж я чекала, - радісно розповідала Настя.
 
  • Проект «День юного глядача» набирає обертів. Так приємно спостерігати за непідробними щирими емоціями, дарувати їм кілька годин позитиву. Ми плануємо і надалі тішити дітей кіносеансами, - прокоментував Назар Романів.
Нагадаємо, що це вже четверта група дітей, якій активісти «Розвитку Громади» влаштовують таке дозвілля.