Ошибка! Вы указали в качестве родительского документа текущий документ.
5 викликів отримав «Майстер на годину» в листопаді | Громадська Організація — Розвиток Громади

5 викликів отримав «Майстер на годину» в листопаді

У листопаді  майстер мав чимало різного роду роботи: заміна водяних шлангів, пробивання каналізацій,чистки сифону, заміна прокладок у змішувачах і їх чистка, ремонт газових плит, заміна серцевин у вхідних дверях та інші дрібні хатні справи.


На сьогоднішній день майстер вже має своїх постійних клієнтів і неодноразово приїздить на виклики. Цього місяця майстер допоміг п’ятьом львів’янам.

Про майстра мені розповіла сусідка, вона вже не раз отримувала допомогу. Я теж живу сама і не можу впоратися з хатніми поломками. Цього разу в мене зламався кран, а пан Юрій люб’язно мені допоміг з ремонтом, - коментує Валентина Михайлівна

 
Також пан Юрій допоміг активістам «Розвитку Громади» у двох «Кутках Добра».
Нагадаємо, що проект «Майстер на годину» активно працює вже з  лютого 2015 року. Відтоді майстер набуває все більшої популярності й розголосу. Якщо спочатку було кілька дзвінків в місяць, то зараз ця кількість зросла вдівічі. «Розвиток Громади» щодня отримує вдячні відгуки з усіх куточків міста.

Майстер працює  на виклик  через ГО «Розвиток Громади». Диспетчер, прийнявши замовлення, проводить коротке опитування: проблема, суть проблеми, терміни виконання, зворотній зв'язок. Тоді орієнтовно оцінює вартість ремонтних робіт та затратну частину матеріалів.
 
Телефон: 098 64 56 252, 063 01 68 279

За період роботи соціального проекту майстри допомогли більш, ніж 300 особам. Незначні побутові труднощі, які здатен усунути будь-який здоровий господар, для людей з обмеженими можливостями, пенсіонерів та сімей, які залишились без голови родини можуть стати справжніми проблемами. Саме тому громадська організація запровадила таку соціальну ініціативу.