Ошибка! Вы указали в качестве родительского документа текущий документ.
У березні дев’ятеро самотніх літніх людей отримали допомогу від майстра | Громадська Організація — Розвиток Громади

У березні дев’ятеро самотніх літніх людей отримали допомогу від майстра

Вже більше двох років «Майстер на годину» допомагає потребуючим людям. Майже 300 людей отримали кваліфіковану допомогу у дрібному побутовому ремонті у рамках проекту.У березні на телефон координатора проекту Тетяни надійшло дев’ять викликів. Майстер охоче відгукнувся на усі та власноруч здійснив ремонт потребуючим. Це був і зламаний змішувач, і ремонт кранів, дверей, світильників. 

Майстер Юрій вже не вперше виручає мене. Бачте, я вже багато років живу сама і не даю ради з чоловічою роботою, тому змушена просити сторонньої допомоги. Дуже мені подобається як працює майстер, не маю жодних зауважень, усе якісно то швидко. Ось, що означає, коли людина займається своєю справою, - каже Лариса Петрівна


Напередодні Великодніх свят координатор проекту Тетяна Захарчук зробила подарунок своїй підопічній – власноруч здійснила миття вікон чим неабияк потішила  одиноку літню жінку.  


Нагадаємо, що проект «Майстер на годину» працює з 2015 року. Відтоді майстер набуває все більшої популярності й розголосу. Якщо спочатку було кілька дзвінків в місяць, то зараз ця кількість зросла вдвічі. Представники Громадської організації «Розвиток Громади» щодня отримують вдячні відгуки з усіх куточків міста.

Майстер працює на виклик через ГО «Розвиток Громади».  Координатор проекту, прийнявши замовлення, проводить коротке опитування: проблема, суть проблеми, терміни виконання, зворотній зв'язок. Тоді оцінює вартість ремонтних робіт та затратну частину матеріалів і залучивши кошти благодійника, який анонімно підтримує реалізацію цього  проекту скеровує Майстра на годину для здійснення дрібного ремонту..