Ошибка! Вы указали в качестве родительского документа текущий документ.
Громадські формування Львова провели спільну прес-конференцію з представниками правоохоронних органів | Громадська Організація — Розвиток Громади

Громадські формування Львова провели спільну прес-конференцію з представниками правоохоронних органів

У прес-клубі Львова громадські формування і представники правоохоронних органів провели прес-конференцію на тему безпеки у місті Львові під час Великодніх свят.

Громадські формування Львова і правоохоронні органи об'єдналися заради спільної мети - забезпечити порядок у місті під час Великодніх свят - і дали прес-конференцію. Зустріч з пресою відбулась сьогодні, 9 квітня, у прес-клубі Львова. 

Спікери: 

- Піцань Анатолій - голова громадського формування "Розвиток Громади";
- Коцюруба Ігор - голова ГФ "Афганська сотня";
- Спринський Іван - голова ГФ "Рабів до раю не пускають";
- Зінкевич Ігор - голова ГО "Варта-1";
- Герасим Павло - начальник ЛМУ ГУМВС України в Львівській області;
- Гевко Володимир - заступник начальника ЛМУ ГУМВС України в Львівській області.

 

Під час прес-конференції обговорювалося питання підвищення рівня безпеки у Львові під час великодніх свят громадськими формуваннями та правоохоронними органами. Спікери зазначили важливість існування Громадських Формувань у житті міста. Учасники прес-конференції розповіли журналістам і присутнім в залі, як розпізнати представників громадських формувань серед натовпу.
 

"Учасники громадських формувань обов'язково ходять у типовій для них формі. На верхньому одязі мають бути відповідні шеврони. Варто зазначити, що громадські формування тісно співпрацюють з правоохоронними органами, виїжджають разом з ними на виклики та затримують злочинців. У випадку, якщо ви стали свідком скоєння злочину або щось запідозрили, можете сміливо повідомляти про це представників громадського формування", - зазначив голова ГФ "Розвиток Громади" Анатолій Піцань.


В особистому спілкуванні представники громадського формування "Розвиток Громади" розповіли про подальше бачення розвитку своєї роботи та новітні впровадження у патрулювання. Зі слів учасників ГФ, у найближчому часі здійснюватиметься відеопатрулювання за допомогою відеореєстраторів, які фіксуватимуть порушення та надаватимуть громадянам можливість здійснювати незалежний контроль за діяльністю ГФ з наданням в подальшому адекватної оцінки їх роботи.

Потрібно підкреслити, що станом на сьогодні вклад громадських формувань у безпеку міста дуже вагомий, оскільки їх  учасники сприяють попередженню і припиненню правопорушень, дотриманню прав громадян під час патрулювання; швидкому інформуванні  відповідних органів міліції про виявлені правопорушення. Без перебільшення ГФ сприяють правоохоронним органам в забезпеченні громадського порядку під час проведення масових заходів, а також в досягненні скорочення або повного викорінювання порушень правопорядку в місті, компенсуючи відсутність укомплектованого складу міліції на сьогодні.
 

Голова ГФ "Рабів до раю не пускають" Іван Спринський зазначив: "Всі розуміють, що мета даної прес-конференції - звернути увагу громади на необхідність у щоденному спостереженні та інформуванні органів правопорядку та ГФ для захисту міста від можливих агресивних дій не лише в період свят. Люди мають зрозуміти важливість громадських формувань у забезпеченні щоденної безпеки у місті".


Голови громадських формувань закликали свідомих і активних громадян й мешканців міста долучатися до патрулювання разом з учасниками ГФ. Як зазначив Іван Спринський, важливо, щоб якомога більше людей доєднувалися до громадських формувань.
 

"Зараз саме той час, коли кожен мешканець повинен відчути свою безпосередню участь у захисті свого району чи міста Львова загалом. Тому для небайдужих Львів’ян інструктори громадських формувань проводять навчальні тренування з метою допомоги в подальшому патрулюванні міста", - зазначив голова ГФ "Афганська сотня".


Представники правоохоронних органів наголосили на тому, щоб люди були пильними і обов’язково повідомляли про підозрілі речі і скоєнні правопорушення.
 

"Звертаюся до всіх львів'ян напередодні Великодніх свят. Якщо побачите підозрілі предмети чи людей, які за чимось пильно спостерігають, то обов'язково повідомляйте про це учасникам громадського формування або правоохоронним органам", - сказав начальник ЛМУ ГУМВС України в Львівській області Гарасим Павло.


Громадські формування відкриті до людей. Учасники ГФ роблять публічні звіти і мають гарячі лінії. Представники ГФ закликають громадськість звертатися, коли помічена небезпека або певні злочинні дії.

У випадку виявлення небезпеки або з метою проходження навчання з подальшою участю в патрулюванні міста, просимо телефонувати за номерами гарячих ліній громадського формування "Розвиток Громади":

(032) 261 09 10
(063) 016 54 53