Ошибка! Вы указали в качестве родительского документа текущий документ.
Конкурс стартапів “Розвиток майбутнього” – реалізація ідей вже сьогодні | Громадська Організація — Розвиток Громади

Конкурс стартапів “Розвиток майбутнього” – реалізація ідей вже сьогодні

Підійшов до свого завершення інноваційний конкурс стартапів. Експертне журі вирішило підтримати всі чотири проекти.

На фінішну пряму вийшли стартапи – OK Factory Venture Accelerator, Екосистема Dots, Smart Discount і «ЕКОГОСПОДАРСТВО». Остаточне представлення відбулося минулого тижня. Майбутні бізнесмени розповідали про свої проекти та відповідали на запитання глядачів.

Експертне журі оцінювало стартапи за чотирма категоріями:

- продукт (інноваційність ідеї);
- ринок (тенденції до зростання продукту на ринку, перспективи відкриття нової ринкової ніші або створення нового ринку);
- команда (спроможність реалізувати задумане, відповідність навиків, компетенції учасників проекту до пропонованої ідеї);
- презентація (вміння представити проект, виступати перед публікою).

Визначити переможця було непросто, оскільки кожен стартап по-своєму цікавий і заслуговує уваги. Після багатогодинних дискусій та обговорень журі обрало OK Factory Venture Accelerator, адже саме цей стартап допоможе реалізувати й інші. Переможець буде профінансований на суму у 100 тисяч гривень. А інші фіналісти – на суму 10 тисяч гривень кожен, для доопрацювання своїх проектів до європейського рівня.
 
“Обравши проект Олександа, ми розуміли, що саме він дозволить відкрити абсолютно нову сторінку в житті ініціативної молоді Львова, а з часом і України. Суть проекту дуже проста – фабрика інновацій, основна місія якої включити та покращити роботу наших підприємців та новаторів. Дивлячись на досвід таких проектів в Європі, можна з впевненістю сказати, що “Розвиток майбутнього” робитиме впевнені кроки”, – зазначила активістка Марта Козицька.
 

Таким чином, “Розвиток Громади” допомогла не одному, а відразу чотирьом стартапам. Молоді люди зможуть реалізувати свої ідеї, а країна отримає унікальні бізнес-проекти. Завдяки стартапу OK Factory Venture Accelerator ми зможемо втілювати в життя безліч проектів та вдосконалювати роботу тих, які вже працюють. Позитивним є той факт, що ми залучимо велику кількість молоді, яка зможе себе реалізувати. Першим масштабним європейським акселератором став Seedcamp, який почав працювати в 2007 році і тепер притягує до двох тисяч стартапів в рік.
 
“Ідея провести проект, що реально зможе допомогти молоді реалізувати свій потенціал, з’явилась під час спільного обговорення учасниками ГО «Розвиток Громади» найактуальніших питань та проблем громади Львова. Було прийнято рішення допомогти молоді реалізувати свої ідеї та підтримати їх в ці непрості часи, інструментом досягнення цілі став конкурс стартапів під назвою «Розвиток Майбутнього». Ми переконані, що найкраща інвестиція – це інвестиція в молодь, адже молодь – це майбутнє України. Ми були приємно вражені величезним інтересом зі сторони молодих людей до нашої ініціативи. Гаслом «Розвитку Майбутнього» став вислів: «Зроби перший крок» і справді кожен з нас зробив свій перший крок, ми багато чого навчились один в одного, ми разом росли професійно і на сьогоднішній момент готові до нових звершень”, – додав керівник проекту Назар Сенів.