Ошибка! Вы указали в качестве родительского документа текущий документ.
У неділю на площі Ринок відбудеться флеш-моб "Танець єдності" | Громадська Організація — Розвиток Громади

У неділю на площі Ринок відбудеться флеш-моб "Танець єдності"

У неділю, 29 березня, о 15:00 год. на площі Ринок відбудеться грандіозний флеш-моб "Танець єдності"! Соціальний хореографічний проект, що об'єднав дітей Львова та переселенців зі Сходу України та Криму! 

ГО "Розвиток Громади" запрошує всіх прийти та подивитись на масштабну та позитивну ініціативу! Активістка громадської організації і водночас фіналістка конкурсу "Танцюють всі" Юліана Дяків протягом 5 тижнів готувала флеш-моб разом з дітьми з різних куточків України. За цей час вони подружилися, об'єдналися і тепер готові показати львів'янам та гостям міста все, чого вони досягли разом за цей довгий час тренувань.
 

"Ми займалися кілька тижнів. Завдяки цьому проекту у мене тепер з'явилися нові друзі. Дякую організації, яка придумала таку ініціативу. Мені, як дівчинці родом зі сходу України, цей проект допоміг адаптуватися у новому місті", - поділилася враженнями Аня, учасниця проекту.


Всіх охочих побачити "Танець єдності" активісти ГО "Розвиток Громади" запрошують прийти в неділю о 15 годині на площу Ринок.