Ошибка! Вы указали в качестве родительского документа текущий документ.
Кому допомагає «Майстер на годину»? | Громадська Організація — Розвиток Громади

Кому допомагає «Майстер на годину»?

Близько двох років «Майстер на годину» допомагає потребуючим людям. Понад 300 людей отримали кваліфіковану допомогу у дрібному побутовому ремонті і щомісяця їхня кількість зростає.

Майстер Юрій надає професійну допомогу людям, які самотужки не можуть впоратися із несправностями у домі. В першу чергу це самотні пенсіонери та люди з інвалідністю. Майстер виконує дрібні роботи, які може зробити кожен господар, проте люди, якими опікується проект, потребують саме такої простої підтримки. 

                                      

До прикладу, найбільш поширеним у львівських квартирах є ремонт змішувачів. Послуги сантехніка самотні старенькі чи люди з певними фізичними особливостями нерідко дозволити собі не можуть, в такому випадку на допомогу приходить «Майстер на годину».

Правду кажучи, я ніколи не думала, що залишусь у своїй квартирі зовсім одна. Раніше я й не бачила тих поломок, адже чоловік за усім слідкував сам. Тепер же я й поняття не маю з якої сторони підходити до того змішувача, аби полагодити. Щиро дякую «Розвитку Громади» і пану Юрію за таку безцінну допомогу, адже приладдя у дому ламається часто, а щораз виділяти по 200 грн. на  дрібний ремонт я не можу. Не знаю, що би я без вас робила, - каже пані Дарія, учасниця проекту  

У червні пан Юрій надав безкоштовну допомогу вісьмом особам. У рамках проекту є ще інша послуга – активістки з «Розвитку Громади» можуть допомогти зробити генеральне прибирання, помити вікна і «навести марафет» у помешканні.