Ошибка! Вы указали в качестве родительского документа текущий документ.
ГФ "Розвиток Громади" про те, як не стати жертвою грабіжників | Громадська Організація — Розвиток Громади

ГФ "Розвиток Громади" про те, як не стати жертвою грабіжників

Корисні поради від учасників громадського формування, як вберегти себе від грабіжників.

Кількість молодих чоловіків, готових охороняти Львів, збільшується. Багато з них вже приєдналися до громадського формування "Розвиток Громади" і разом з працівниками міліції патрулюють вулиці нашого міста.

Упродовж всього тижня учасники забезпечували порядок у центральній частині Львова, зокрема на площі Ринок та прилеглих до неї вулицях. Члени ГФ  допомагали правоохоронним органам не допускати здійснення стихійної торгівлі продуктами харчування на території прилеглій до ринку "Добробут", а також здійснювати заходи по охороні громадського порядку під час проведення засідання ініціативної групи громадських організацій міста Львова та Львівської області у сесійній залі ЛМР. Завдяки учасникам було врятовано життя людини. Представники громадського формування надали першу медичну допомогу людині, у якої стався епілептичний напад, і викликали карету швидкої допомоги.Важливо згадати також про те, що на цьому тижні учасники ГФ впіймали грабіжника, який поцупив у книжковому магазині книжку вартістю 1500 гривень.
 


"Останнім часом у центрі Львова досить часто стали здійснювати крадіжки. Це вже не перший випадок, коли ми затримуємо грабіжників і передаємо їх у руки правоохороннім органам", - поділилися учасники громадського формування "Розвиток Громади".


Зважаючи на складну ситуацію на вулицях міста і часті повідомлення працівникам міліції та представникам ГФ про дрібні крадіжки, члени громадського формування вирішили дати львів'янам кілька порад, як не стати жертвою грабіжника:

1. Якщо вам довелося повертатися вечірньої пори, зателефонуйте додому, щоб вас зустріли.

2. Сплануйте свій маршрут так, щоб він не проходив через потенційно  "небезпечні місця": темні провулки, прохідні двори, пустинні парки.

3. Жінкам, які завжди є об'єктом підвищеного інтересу грабіжників, відправлятися у дорогу краще у присутності супутника, особливо у вечірню пору. Головне - не помилитися в людині, адже, як бувало на практиці, і від неї можна постраждати.