Ошибка! Вы указали в качестве родительского документа текущий документ.
“Твій майстер на годину” – соціальний проект ГО “Розвиток Громади” | Громадська Організація — Розвиток Громади

“Твій майстер на годину” – соціальний проект ГО “Розвиток Громади”

Громадська організація, за сприяння Благодійного фонду “Розвиток Громади”, започатковує ініціативу для допомоги неповносправним львів’янам та людям похилого віку.

Кваліфікований майстер безкоштовно допоможе виконати побутові несправності – відремонтувати сантехніку чи поламані меблі, полагодити електроніку та електропроводи. Все це маленькі, незначні роботи, які в змозі самостійно зробити кожен господар, проте люди, котрим допомагає наш проект, як ніхто інший, потребують саме такої простої підтримки.

Днями наш майстер Андрій виконав перші замовлення – ремонт шафи-купи, заміну крану та монтаж старих електроламп. Господар був зворушений, адже ніхто раніше не надав такої практичної допомоги.
 
“Здорові люди зазвичай навіть не замислюються над тим, що поруч з ними живуть ті, які через певні фізичні потреби є не такими як вони. Їх називають “люди з особливими потребами”, хоча насправді вони не потребують нічого особливого і надзвичайного, кращого і дорожчого, ніж здорова частина суспільства. Просто вони не можуть самі отримати те, що для інших є нормою: вкрутити лампочку, відремонтувати стілець, чи замінити замок у вхідних дверях. Саме для цих людей була започаткована соціальна ініціатива” – зазначив координатор проекту Андрій Федуняк.
 

Скористатися послугами “Майстра на годину” просто – потрібно зателефонувати за номером +38 (098) 645 6252, +38 (063)016 8279. Соціальний проект направлений на допомогу інвалідам I та II груп, а також самотнім пенсіонерам.