Ошибка! Вы указали в качестве родительского документа текущий документ.
Як мотивувати молодих людей здійснити якісні зміни у своєму житті? | Громадська Організація — Розвиток Громади

Як мотивувати молодих людей здійснити якісні зміни у своєму житті?

Керівник проекту “Розвиток майбутнього” Назар Сенів поділився роздумами стосовно успіху та досягнення цілей.

Вступивши в доросле життя, ми повинні діяти, діяти рішуче і в жодному випадку не шукати причин для зволікання. Створювати щось нове, а не копіювати старе. Ми є молодим поколінням нашої країни, яке зобов’язане надавати якісний ритм і темп розвитку нашої держави. Якщо ми не будемо працювати над собою, то залишимось за бортом корабля під назвою майбутнє. Слід пам’ятати, життя не стоїть на місці, а безперервно рухається вперед. Якщо ж почнемо діяти вже зараз – обов’язково будемо в команді переможців.

Не розпочавши активну фазу дій, завтра ризикуємо опинитися в числі сірої маси тих невдоволених, які вміють лише мріяти, та нічого не роблять. Ми не такі! Ми ставимо досяжні цілі, викладаємось на всі сто відсотків, не дивлячись на жодні перепони. Основна наша мета – реалізувати свої ідеї та втілити їх у життя.

- нам здавалося, що вступивши у доросле життя всі двері перед нами відчиняться, та ми зрозуміли, що краще створювати своє, а не слідувати чужому
- ми думали, що ми змінимо світ на краще, проте світ швидше змінює нас, тому ми не маємо права піддаватися цьому, а повинні бути сильними людьми, адже тільки сильні зможуть відстоювати свою позицію
- ми були впевнені, що завтра розпочнемо втілювати свої ідеї в життя, напишемо свій перший бізнес-план і заробимо перший мільйон, але зіштовхнувшись із труднощами перестали діяти й поринули у буденність
 
Урок, який я засвоїв і якому слідую все життя, полягає в тому, що треба намагатися, і намагатися, і знову намагатися – але ніколи не здаватися». Тому не зважаючи на труднощі, які зустрічаються перед нами ми не маємо права опускати руки – Річард Бренсон.
 

Ми маємо працювати над собою кожної хвилини. Адже зміни починаються з кожного з нас. Наша мета – забезпечити процвітання і багатство України, шляхом розвитку громади, шляхом розуміння персональної відповідальності кожного громадянина за досягнення нашої історичної мети. Зараз як ніколи українці зрозуміли ціну незалежності та патріотизму. Війна змусила кожного громадянина любити та цінувати кожний клаптик нашої землі. Тому ми змушені діяти та розвиватися. Збудуємо сильну могутню європейську державу, якою ми будемо гордитися.

Якщо саме Ви є молодою людиною яка має проект, бізнес-план, або ж просто цікаву ідею, і не можете її реалізувати, ми допоможемо вам зробити крок у перед до реальних змін. Можливо саме Ви є тим новим генієм, який переверне країну і задасть їй новий орієнтир.

Суспільний проект «Заради майбутнього» має на меті знайти розумних, активних, талановитих, креативних молодих громадян, допомогти їм реалізувати свої цілі та залучити їх потенціал в розбудову свого краю. Якщо у Вас є ідея – ми готові її почути та допомогти залучити ресурси для її реалізації!

Нагадаємо, ГО “Розвиток Громади” розпочинає конкурс бізнес-стартапів, призовний фонд якого становить 130 тисяч гривень.