Ошибка! Вы указали в качестве родительского документа текущий документ.
Учасники громадського формування затримали злочинців | Громадська Організація — Розвиток Громади

Учасники громадського формування затримали злочинців

Члени громадського формування «Розвиток Громади» завдяки належному виконанню своїх професійних обов’язків, затримали двох громадян, які намагалися незаконно проникнути у житлове приміщення у центрі міста.

У понеділок, 20 квітня 2015 року, учасники громадського формування, виконуючи свої службові обов’язки з охорони громадського правопорядку у місті Львові, отримали повідомлення від чергового Галицького РВ про незаконне проникнення до однієї з квартир на пл. Ринок 15 двох чоловіків. Учасники ГФ оперативно зреагували на виклик міліціонера у сприянні співпраці.

У ході проведення умілих та професійних дій члени ГФ «Розвиток Громади» спільно з працівниками ППС Галицького РВ затримали на місці події зловмисників. Правопорушниками виявилися неодноразово засуджені мешканці м. Львова, 1977 та 1987 років народження.
 

«Під час огляду місця події та затриманих у зловмисників було виявлено та вилучено знаряддя «злочинного промислу»: рукавиці, монтування, набір ключів різної конфігурації, набір відмичок, набір викруток», - повідомив учасник ГФ «Розвиток Громади».


 

Завдяки роботі членів ГФ та патрульної служби затримані були доставлені у приміщення Галицького РВ для початку проведення досудового розслідування. Усі наявні докази кримінально-караного діяння, якими користувалися злочинці були вилучені та зареєстровані у журналі реєстрації за № 4722 у Галицькому РВ УМВС м. Львова.