Ошибка! Вы указали в качестве родительского документа текущий документ.
Про 5 ознак кишенькового злодія | Громадська Організація — Розвиток Громади

Про 5 ознак кишенькового злодія

Протягом останніх кількох тижнів значно частіше стали відбуватися крадіжки мобільних телефонів. Для того, щоб уникнути таких неприємностей, важливо не тільки пильнувати за своїми речами, але й вміти розпізнавати грабіжників у натовпі. Як викрити зловмисника - розповіли учасники ГФ "Розвиток Громади".

Упродовж минулого тижня учасники ГФ здійснювали патрулювання маршрутів у центральній частині міста Львова. Завдяки їхній роботі було забезпечено громадський порядок і недопущена стихійна торгівля продуктами харчування біля ринку "Добробут". Члени громадського формування допомогли вирішити конфлікт між мешканцями сусідніх квартир по вулиці Староєврейській.

Представники громадського формування на минулому тижні знову зіткнулися з випадком крадіжки телефону у львів'янки. Місцем скоєння злочину стала площа біля пам'ятника Т. Шевченку, що на проспекті Свободи. Члени ГФ затримали умисника і доставили його до Галицького РВ.

Представники громадського формування дбають про безпеку львів'ян та гостей міста. Саме тому учасники ГФ дали кілька порад, як розпізнати крадія у людному місці:

1. У зловмисника зазвичай бігають очі.
2. У руках крадій обов'язково тримає сумку або пакет, приховуючи "робочу" руку.
3. Інколи, щоб добратися ближче до "жертви", зловмисник пропонує допомогу - підтримує за руку при вході або виході з громадського транспорту, у тісному проході магазину - притримає двері, нібито, щоб пропустити вперед.
4. Зазвичай працюють у парі і створюють "штучну" тисняву у громадському транспорті, а на наступній зупинці гуртом виходять.
5. Прикидаються п'яними і ніби ненавмисне падають на пасажирів у громадському транспорті, які сидять і тримають на колінах сумку або пакет.

У будь-якому людному місці треба бути пильним і ретельніше стежити за своїм майном. Якщо від рук злодія не вдалось утекти, тоді варто якнайшвидше звертатися в міліцію.