Ошибка! Вы указали в качестве родительского документа текущий документ.
Представники громадського формування забезпечували порядок у Львові під час візиту Президента | Громадська Організація — Розвиток Громади

Представники громадського формування забезпечували порядок у Львові під час візиту Президента

 29 липня у Львові відбувся ряд заходів, присвячених 150-й річниці від дня народження Митрополита Андрея Шептицького. На урочистостях був присутній Президент України Петро Порошенко.

На відкриття пам’ятника Митрополиту Шептицькому на площі біля собору Святого Юра прибуло близько двадцяти п’яти тисяч паломників. Серед почесних гостей був присутній Глава держави Петро Порошенко, відповідно, у місті проводилися заходи підвищеної безпеки. Активісти громадського формування «Розвиток Громади» спільно з працівниками міліції здійснювали заходи по забезпеченню громадського порядку з метою недопущення надзвичайних ситуацій під час відкриття пам’ятника на площі Св. Юра.

Також цього дня Глава держави взяв участь в урочистій академії на честь 150-ліття з дня народження Митрополита Шептицького, яка проводилася у Львівському національному академічному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької. На площі перед театром зібралися львів’яни, які хотіли зустрітися з Президентом. Гарант любязно привітався з людьми та потиснув руку усім охочим. Активісти громадського формування разом з правоохоронцями слідкували за порядком впродовж зустрічі Президента з народом.

«Остерігаючись можливих провокацій у зв’язку із приїздом Президента, правоохоронці працювали в посиленому режимі. Крім того був ризик, що у натовпі може виникнути штовханина, але на щастя, не зважаючи на надзвичайно велику кількість людей цього дня, усі святкові заходи пройшли спокійно», - розповідає учасник ГФ «Розвиток Громади» Ярослав Війтович.