Ошибка! Вы указали в качестве родительского документа текущий документ.
У вересні телефон майстра жодного дня не мовчав | Громадська Організація — Розвиток Громади

У вересні телефон майстра жодного дня не мовчав

У вересні місяці «Майстер на годину» мав чимало роботи. Допомагав самотнім людям як і з дрібним ремонтом сантехніки, так і з хатніми побутовими поломками.

Сезон відпусток закінчився і телефон диспетчера не мовчить. Протягом вересня місяця майстер чи не щодня мав по кілька викликів. Лагодив розетки, вимикачі, люстри, порохотяг, холодильник, крани та шкафчики.  Робота наче не важка, проте під силу не кожному.
  • Я вперше сьогодні викликала  «Майстра на годину». Вагалася чи варто. Бо я самотня літня жінка, боялася, що обдурять, бо де зараз знайти щось за «дякую». Таки подзвонила і була щиро вражена. Майстер полагодив не лише кран у ванній, який давно вже потребував заміни,  а й зремонтував розетку  і сервант.  Я вдячна за такий проект, що дійсно допомагає і нічого не просить натомість, - поділилась Наталія Олександрівна
 

Нагадаємо, що майстер працює  на виклик  через ГО «Розвиток Громади». Диспетчер, прийнявши замовлення, проводить коротке опитування: проблема, суть проблеми, терміни виконання, зворотній зв'язок. Тоді орієнтовно оцінює вартість ремонтних робіт та затратну частину матеріалів.

Практично за рік проект вже має своїх постійних клієнтів, до яких приїжджає на виклики і допомагає з побутовими поломками навіть у вихідні.