Ошибка! Вы указали в качестве родительского документа текущий документ.
У серпні майстер допоміг п’ятьом львів’янам | Громадська Організація — Розвиток Громади

У серпні майстер допоміг п’ятьом львів’янам

У серпні «Майстер на годину» під час власної відпустки продовжив допомагати людям з хатніми поломками. Цього разу ремонтував сантехніку, порохотяг, люстру та виконував дрібні побутові роботи.
 
 
Зараз майстер вже має своїх постійних клієнтів, до яких приїжджає на виклики і допомагає з побутовими поломками навіть у вихідні.

 
  •  Не знаю, що би я без вас робила. Я залишилась геть сама. Мені нікому допомогти. А меблі та сантехніка майже мої ровесники, то дверка відпаде, то кран потече. У пана Юрія просто «золоті» руки. Він дуже швидко і хвацько ремонтує усі поломки у квартирі та ще й цікавий співрозмовник. Дуже вдячна ГО «Розвиток Громади» за такого вправного  майстра, - поділилась Вікторія Миколаївна
  
 
Нагадаємо, що проект «Майстер на годину» активно працює вже з  лютого 2015 року. Відтоді майстер набуває все більшої популярності й розголосу. Якщо спочатку було кілька дзвінків в місяць, то зараз ця кількість зросла вдівічі. «Розвиток Громади» щодня отримує вдячні відгуки з усіх куточків міста.

Майстер працює  на виклик  через ГО «Розвиток Громади». Диспетчер, прийнявши замовлення, проводить коротке опитування: проблема, суть проблеми, терміни виконання, зворотній зв'язок. Тоді орієнтовно оцінює вартість ремонтних робіт та затратну частину матеріалів.


За період роботи соціального проекту майстри допомогли більш, ніж 300 особам. Незначні побутові труднощі, які здатен усунути будь-який здоровий господар, для людей з обмеженими можливостями, пенсіонерів та сімей, які залишились без голови родини можуть стати справжніми проблемами. Саме тому громадська організація запровадила таку соціальну ініціативу.

Усі небайдужі та свідомі громадяни можуть долучатися до такої доброї справи та допомагати тим, хто цього потребує найбільше.