Ошибка! Вы указали в качестве родительского документа текущий документ.
Дев’ять викликів у жовтні: «Майстер на годину» продовжує набирати популярність | Громадська Організація — Розвиток Громади

Дев’ять викликів у жовтні: «Майстер на годину» продовжує набирати популярність

По допомогу «Майстра на годину» у вирішенні дрібних побутових проблем до куратора проекту Тетяни Захарчук цього місяця звернулись аж дев’ятеро самотній літніх львів’ян.

Послуг професійного майстра у жовтні потребували львівські пенсіонерки, що, на жаль, залишились на «господарці» зовсім одні. А у таких випадках навіть незначні, дрібні поломки приносять безліч незручностей.

«Я звертаюся за допомогою до майстра вже другий раз. Юрій все робить дуже професійно. Такі незначні поломки як, наприклад, протікання крана  заважає у повсякденному житті. Послуги майстрів сьогодні дуже дорогі, а у співвідношенні до моєї пенсії, то й взагалі непосильна розкіш. Дякую проекту за таку потрібну, навіть найнеобхіднішу, допомогу», - Оксана Іванівна, учасниця проекту «Майстер на годину»

 
Загалом у жовтні «Майстер на годину» Юрій Палагнюк замінював прокладки в крані у ванній та ремонтував їх, лагодив змішувачі на кухні, латав дах на балконі, відремонтував електричний дзвінок та, навіть, зремонтував пульт від телевізора.

Скористатись послугами “Майстра на годину” просто – потрібно зателефонувати за номером +38 (098) 645 6252 або +38 (063)016 8279. Нагадаємо, соціальний проект спрямований на допомогу інвалідам I та II груп, а також самотнім пенсіонерам.