Ошибка! Вы указали в качестве родительского документа текущий документ.
ГО «Розвиток Громади» успішно реалізовує проект «Майстер на годину» | Громадська Організація — Розвиток Громади

ГО «Розвиток Громади» успішно реалізовує проект «Майстер на годину»

У травні майстер прийняв аж 9 викликів. Девятеро самотніх людей отримали допомогу з дрібними побутовими поломками, яких самі вирішити не в силах.

Уже 2 роки ГО здійснює проект «Майстер на годину», метою якого є допомога самотнім літнім людям та львів’янам з особливими потребами. Професійний майстер Юрій ремонтує, встановлює, замінює домашнє начиння, яке виходить з ладу.

 

Диспетчер Тетяна прийняла цього місяця 9 викликів і одразу ж на них відреагувала. Тож травень виявився доволі насичений роботою для майстра, котрий замінював електричні коробки та розетки, ремонтував замки, змішувачі, телефони, люстри та ін.

«Мені приємно бути частиною цього чудового соціального проекту. На виклики я їду завжди з усвідомленням, що сьогодні полегшу життя ще однієї людини. Нам здається, що замінити плафон, чи встановити розетку – це дуже легко. Для літніх людей навіть такі дрібниці стають справжньою проблемою », -  розповідає майстер Юрій


Скористатися послугами “Майстра на годину” просто – потрібно зателефонувати за номером +38 (098) 645 6252, +38 (063)016 8279. Соціальний проект направлений на допомогу інвалідам I та II груп, а також самотнім пенсіонерам.