Ошибка! Вы указали в качестве родительского документа текущий документ.
Активісти громадського формування розповідають про особливості своєї служби | Громадська Організація — Розвиток Громади

Активісти громадського формування розповідають про особливості своєї служби

Центральна частина Львова – це серце міста, в якому активно вирує життя з ранку до ночі, адже саме тут пролягають найпопулярніші туристичні маршрути.  Спокій та порядок на старовинних вулицях міста забезпечують працівники Галицького райвідділу та учасники ГФ «Розвиток Громади».

Під час патрулювання центральних вулиць міста учасникам громадського формування неодноразово доводилося розв’язувати різного роду конфлікти. До прикладу, минулого тижня до Галицького райвідділу міліції поступило повідомлення від мешканців вулиці Краківська про надто сильне звучання музики на вулиці. Правоохоронцям довелося провести з музикантами профілактичну бесіду.

Окрім надто гучного вуличного мистецтва правоохоронці  зіштовхнулися зі справою самовільного перепланування житлового приміщення. Працівники міського комунального підприємства повідомили міліціонерів, що на третьому поверсі старовинного будинку по вулиці Краківська проводяться будівельні роботи без належних дозвільних документів. На час прибуття правоохоронців та членів громадського формування, власника приміщення не було, а майстри відразу ж покинули своє місце роботи. Для того, аби запобігти подальшим неправомірним діям, які могли б призвести до пошкодження старовинної будівлі, квартиру було зачинено та опечатано майстром  ЛКП.

Серед інших правопорушень, які сталися у центрі Львова, варто відзначити і наступну крадіжку. Чи то через конкуренцію чи небажання, щоб у центрі міста працювали розважальні атракціони, зловмисники викрали у власника каруселі електричний кабель та пошкодили електрощиток. Подія відбулася на проспекті Свободи.

Нагадаємо, що члени ГФ «Розвиток Громади» співпрацюють з працівниками Галицького райвідділу, а саме допомагають патрулювати вулиці, виїжджають з патрульними на місце скоєння правопорушень, а також затримують злочинців і доставляють їх у райвідділ.