Ошибка! Вы указали в качестве родительского документа текущий документ.
Члени ГФ «Розвиток Громади» охороняють порядок на вулицях Львова | Громадська Організація — Розвиток Громади

Члени ГФ «Розвиток Громади» охороняють порядок на вулицях Львова

Неадекватна, а подекуди й агресивна поведінка людей у нетверезому стані, на жаль, в нашій країні не рідкість. Досить часто жертвами таких атак стають звичайні перехожі. Неодноразово представникам громадського формування «Розвиток Громади» доводилось зупиняти конфлікти, спровоковані надмірним споживанням алкоголю.

Під час патрулювання вулиць Львова у Галицькому районі активісти громадського формування «Розвиток Громади» часто зустрічають людей, котрі в наслідок зловживання алкогольними напоями, ведуть себе в громадських місцях агресивно і чіпляються до перехожих.  До прикладу, нещодавно,  представники ГФ разом з працівниками міліції Галицького РВ проводили профілактичну бесіду з чоловіком у нетверезому стані, який перешкоджав працівникам ЖЕКу виконувати свої обов’язки. Також правоохоронцям доводилось заспокоювати п’яних жіночок, які конфліктували з персоналом кафе, нетверезого пасажира міської маршрутки, який поводив себе неадекватно, і навіть групу з п’яти чоловіків, які чіплялися до перехожих. І, на жаль, це зовсім не поодинокі випадки. За статистикою, більшість побутових злочинів стається внаслідок зловживання алкоголем.

Під час патрулювання вулиць члени громадського формування окрім нетверезих людей, які порушують правопорядок, мають справу з псевдо волонтерами, які без відповідних документів збирають кошти. Також звертають увагу на порушення власникам собак, які вигулюють своїх чотирилапих без повідка.

«Інколи виходиш з дому в гарному настрої, а на вулиці до тебе починають чіплятися незнайомі люди з неадекватною поведінкою. І не знаєш як і куди від них втікати. Тому дуже важливо аби правоохоронці патрулювали вулиці і в разі неприємних ситуацій чи правопорушень могли оперативно втрутитись і допомогти», - поділилася львів’янка Олеся.