Ошибка! Вы указали в качестве родительского документа текущий документ.
ГО “Розвиток Громади” розпочинає конкурс бізнес-стартапів | Громадська Організація — Розвиток Громади

ГО “Розвиток Громади” розпочинає конкурс бізнес-стартапів

Незабаром стартує проект “Розвиток майбутнього”, призовий фонд якого становить 130 тисяч гривень.

ГО «Розвиток Громади» вважає, що саме молодь має стати і стане рушійною силою розвитку України. У молодих людей є величезний потенціал, європейський тип мислення, патріотизм та професіоналізм. Сьогодні вони готові брати відповідальність за своє життя, за життя громади, робити свій внесок в будівництво нової процвітаючої України. Настав час професійним молодим людям займати ключові посади, втілюючи інноваційний підхід в роботі, будучи максимально продуктивними та націленими на результат.

Громадська організація запускає програму комплексної співпраці з молодими людьми, котрі мають цікаві ідеї та готові працювати задля досягнення поставленої цілі.
 
Керівник проекту «Розвиток майбутнього» Назар Сенів розповів: “Ми переконані, що головним активом є люди та їхні системи цінностей. Саме тому розпочинаємо розробку комплексної програми співпраці з молоддю. Разом ми здатні сформувати високу ціль і досягнути її.
 

Цим проектом громадські активісти прагнуть допомогти молоді зрозуміти наскільки важливо досягати поставлених цілей. Якщо у вас є цікава ідея, у рамках проекту «Розвиток майбутнього» можете отримати шанс її реалізувати.
 
“У нашій команді є багато молоді, тому ми чудово знаємо та розуміємо її потреби. Дуже часто молодим ініціативним людям, які планують реалізувати якийсь корисний проект потрібно просто допомогти повірити в себе.” – додала волонтер Марта Козицька.