Ошибка! Вы указали в качестве родительского документа текущий документ.
У Львові стартував другий етап конкурсу стартапів “Розвиток майбутнього” | Громадська Організація — Розвиток Громади

У Львові стартував другий етап конкурсу стартапів “Розвиток майбутнього”

Вже сьогодні і протягом десяти наступних днів майбутні стартапери можуть реєструвати свої ідеї. Для цього необхідно заповнити анкету, де коротко описати суть стартапу. Призовий фонд конкурсу становить 130 тисяч гривень.

Протягом двох тижнів, Назар Сенів та Марта Козицька презентували проект “Розвиток майбутнього” у провідних навчальних закладах Львова, а також Першій Львівській медіатеці та антикафе Communa. Керівники проекту зустрілися зі студентами НУ “Львівська Політехніка”, ЛНУ імені Івана Франка, УКУ, Львівського інституту банківської справи, Комерційної академії та іншими активними молодими людьми з усієї області.

Сьогодні розпочалася реєстрація стартапів. Взяти участь у конкурсі може кожен, хто має цікаву ідею. Творці проекту вирішили не обмежувати учасників у тематиці проекту. У критеріях відбору – креатив, інноваційність та чітке розуміння можливості реалізації.

Для того, щоб взяти участь у конкурсі стартапів необхідно заповнити анкету на офіційному сайті громадської організації “Розвиток Громади”, попередньо зареєструвавшись на ньому. В анкеті коротко описати суть ідеї, очікуваний результат, її переваги та інноваційність. Реєстрація стартапів триватиме до 11 грудня, після чого ідея буде розміщена на офіційному сайті та сторінці організації у Facebook. Ідеї, які отримають найбільшу кількість вподобань у соціальній мережі пройдуть у наступний етап курсу й змагатимуться за можливість отримати кошти на реалізацію проекту.