Ошибка! Вы указали в качестве родительского документа текущий документ.
В ЛОДА закликали небайдужих львів’ян долучитися до забезпечення правопорядку у Львові | Громадська Організація — Розвиток Громади

В ЛОДА закликали небайдужих львів’ян долучитися до забезпечення правопорядку у Львові

Вчора, 14 липня в приміщенні Львівської обласної адміністрації відбувалася нарада представників влади області з правоохоронцями та громадськістю. Участь у важливому заході взяли й члени громадської організації «Розвиток Громади».

Львів сколихнули жахливі вибухи, які вже класифікували як теракти. Вибухи біля райвідділків міліції відбулися майже одночасно, один на вул. Плуговій 8а, там підірвався дільничний, інший - на вул.Юрія Липи, там підірвалася жінка. МВС пов'язує теракти у Львові із подіями на Закарпатті, організованими з метою дестабілізації ситуації в країні.

З приводу ситуації, котра виникла на Львівщині очільник області скликав спеціальну нараду. На неї були запрошені представники правоохоронних органів, а також активісти дієвих громадських організацій.

«Ми щиро співчуваємо родинам поранених у жахливих терактах, що сколихнули сьогодні Львів. У свою чергу, громадськість має зробити все можливе, аби не допустити подальших провокацій. ГФ «Розвиток Громади» та інші громадські формування вже тривалий час патрулюють місто разом з працівниками правоохоронних органів. Запрошуємо активних львів’ян, котрим небайдужа безпека у місті долучатися й допомагати громадським активістам. Ми повинні об’єднати свої сили й патрулювати місто разом, адже лише спільними діями львів’яни здатні більш забезпечити порядок та безпеку у рідному місті», - наголосив голова громадської організації «Розвиток Громади» Олег Долінський.


Голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка у свою чергу закликав громадських активістів до спільної взаємодії із правоохоронцями для забезпечення спокою та безпеки громадян. За його словами, сьогодні, окрім сил і засобів правоохоронних органів, дуже важлива участь громадських організацій та формувань, а також пильність звичайних громадян.

Також під час наради звернули увагу на блокпостах, які самовільно встановлені на дорогах Львівщини. Учасники заходу прийшли до висновку, що будь-які блокпости повинні бути встановлені лише за погодженням МВС та за участі правоохоронців.