Вихованці НРЦ ім. Святого Миколая опанували професію кондитера

Днями у межах соціального проекту Брюховицького осередку ГО «Розвиток Громади» - «Зроби крок», дівчатка з навчально-реабілітаційного центру ім. Святого Миколая отримали майстер-клас із кондитерської справи від фіналістки 6 сезону «Мастер шеф» Наталії Петрик.

Разом із визнаним гуру кулінарії дівчата вчились готувати апетитний десерт - пиріг-запіканку "крамбл". Під час випічки та подачі десерту кожна маленька господиня ділилась і власними оригінальними рецептами. Окрім кулінарії пані Наталя приділила кожній дівчинці окрему увагу, аби допомогти у виборі майбутньої професії. А завершилась цікава та повчальна зустріч дегустацією спільної страви.   

 «Якщо оцінювати цей проект, надзвичайно важко виокремити найцікавіше заняття. Для дітей це можливість класно і весело провести час, а основне - чудове дозвілля. Я розумію той факт, що настрої, бажання та мрії дітей схильні до різких змін.  Але, на мою думку, подібні зустрічі профорієнтаційного напрямку потрібно вводити ще з ранніх років. Оскільки це нагода побачити і відчути те, що плануєш робити в майбутньому. А улюблена робота це завжди позитивний настрій, бажання прокидатись вранці, найкраще лікарство та чергова і тверда галочка, що день пройшов не дарма», - говорить активістка брюховицького осередку ГО «Розвиток Громади» Ліля Гончарук.

                                
Нагадаємо, що у межах проекту «Зроби крок» маленькі брюхівчани, а також вихованці НРЦ ім. Святого Миколая пробують власні сили у різноманітних професіях. За цей час діти опанували вже близько 10 спеціальностей.