У Брюховичах діти дослідили поліцейську машину

У рамках проекту «Зроби Крок» малеча з Брюховичів спробувала себе у ролі захисників громадського порядку. Єва та Марко мріють у майбутньому працювати в службі поліції, тож активісти надали дітям можливість відчути себе патрульними.

«Я й подумати не міг, що працівники поліції такі добрі люди. Стільки цікавого розказали, посадили за кермо справжнього автомобіля. Я вже починаю рахувати роки і ще краще вчитись у школі. Ще  не багато,13 років, і буду працювати у поліції, це дуже класно» - говорить щасливий Марко.


Новоспечені маленькі полісмени отримали відповіді на всі свої запитання і на власні очі побачили в яких умовах працюють захисники порядку. Діти дізнались про роботу служби і зрозуміли, що це не керівний орган, а правозахисний, і що в разі виникнення незрозумілих чи конфліктних ситуацій, поліцейські завжди прийдуть на допомогу. А ще старші колеги мотивували малечу добре вчитись, багато читати та  включити спорт у ритм власного життя. Крім цього діти отримали корисні та смачні подарунки. Єва та Марко настільки захопились розповідями і побаченим, що залишали службу зі смутком в очах і проханням  прийти сюди ще.